Designové radiátory

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete byt? Objevte technicky i vzhledově ideální řešení pro tepelný komfort Vašeho bydlení: výkonné designové radiátory v podobě deskových těles, stylových radiátorů do koupelen či jednoduchých, ale špičkově účinných konvektorů a topných stěn.

Desková otopná tělesa therm-x2

Nová a originální technologie x2 zajistí úspornost vytápění a je optimální pro tepelná čerpadla. Oproti běžným deskovým tělesům ušetříte až o 11 % více energie. A ještě si můžete vybrat provedení přední strany a připojení, které se přesně hodí do Vašeho interiéru. Prostě na míru. Při budoucí rekonstrukci ho snadno vyměníte za modernější.

Radiátory do koupelny

Styl, originalita a tepelná rovnováha. Tři benefity, které Vás u moderních koupelnových radiátorů Kermi nadchnou. Vytvořte si koupelnu, ve které budete kdykoli relaxovat. Přispěje k tomu i jednoduchá elegance nebo odvážné architektonické řešení radiátorů, které můžete regulovat digitálně prostřednictvím rozhraní Kermi Smart Home. Hodí se i jako přídavná elektrická zařízení pro přechodné roční období.

Konvektory a topné stěny

Rozměrově malé zdroje, ale skvělé účinností. Konvektory Kermi jsou ideální pro moderní stavby plné prosklených ploch: působí jako štít proti případnému studenému proudění. A jejich tvary si jednoduše přizpůsobíte interiéru – díky pár úpravám a s trochou příslušenství je můžete dokonce proměnit v designovou lavici nebo parapet. Topné stěny vynikají čistými liniemi a výjimečným tepelným výkonem.

  • Dukelská 1427
  • Stříbro
  • 349 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.